Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me Bo Follderin pa emer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Me Bo Follderin pa emer   Wed Mar 26, 2008 2:27 am

Me Bo Follderin pa emer

Folder-i pa Emer !
S`pari shkoni me maus te djatht Rename ose F2

Dhe pastaj e shtypni ALT edhe 255 . Edhe pastaj " Enter "
__________________
...:::Pointmedia - make a difference, make a point.:::...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Me Bo Follderin pa emer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: