Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje program shume i mire per te kerkuar shpejt nje file

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Nje program shume i mire per te kerkuar shpejt nje file   Wed Mar 26, 2008 4:26 pm

Nje program shume i mire per te kerkuar shpejt nje file, nje fjale apo nje program ne kompjuter eshte Wilbur tek kjo faqe:
http://wilbur.redtree.com

Pasi shkarkohet si program klikohet tek index butoni dhe pastaj klikohet ku thote nderto (build) dhe programi skanon kompjuterin krijon nje index te plote per gjithe cfare ka kompjuteri.

Dhe kur beni kerkim qofte duke futur nje fjale te vetme ose nje
emer file ajo ta nxjerr shume shpejt se ku ndodhet. Eshte shume i shpejte si program me i mire se ai qe ka vete windowsi.

Nje program tjeter per te bere nje lloj inventari te gjithe programeve dokumentave dhe skedareve te ndryshem eshte programi Mihov index maker tek kjo faqe
http://www.google.com/search?q=mihov%20indexmaker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Nje program shume i mire per te kerkuar shpejt nje file
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The Revised 2011 Gibeault Mouse Race Program
» Souvenir program tradings
» Newton and Redfern's 80s PBS nostalgia
» Mechanical Fan Delete
» G-bites a similar plan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: