Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pastrimi i USB-se nga Virus Data / WinFile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Pastrimi i USB-se nga Virus Data / WinFile   Tue Mar 25, 2008 4:21 am

Pastrimi i USB-se nga Virus Data / WinFile

1. Se pari e kyēim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)

2. Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)

3. Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe

4. Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive

5. I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)

6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe

Kaq kishte pastrimi i nje USB-je nga viruset, perveq kesaj u kisha keshillu me e bo scan edhe me Anti virus qe perdorni met mira..........
__________________
http://img174.imageshack.us/img174/8334/goldexfr7.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Pastrimi i USB-se nga Virus Data / WinFile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» deck devastation virus
» Bogen Amp Data
» Bad google redirect virus
» my room: do not disturbe unless you want to A. get challenged to a shadow game or B. get consumed ny the blacklight virus
» The Divine Virus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: