Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hapja e nje website ne altervista.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Hapja e nje website ne altervista.org   Wed Mar 26, 2008 4:39 pm

Hapja e nje website ne altervista.org

--------------------------------------------------------------------------------

si te celni nje web faqe ne altervista.org ket mesim nuk po e krijoj per ata qe din te perdorin proxy por per ata qe nuk din vrejtje per ta celur ket web faqe un kam perdor fire fox

Hapi i par shkoni ne web faqen e altervista.org dhe klikoni iskriviti gratis ose http://www.altervista.org/iscrizione.php

Do ju celet nje faqe si ne figur dhe shkoj ne tolbar te fire fox dhe klikojm ne Tools ater option si ne figur







I Mbush Forumulart Si ne Figur Edhe Hosti Hapet
flower lol! afro drunken king affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Hapja e nje website ne altervista.org
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Less laggy website
» website backround
» online hobby shop. seems cheaper. [Beware: might be scam website as reported]
» Destroy a Website!
» New Website for Inside the Armour

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: