Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bejeni Me Te Shpejt FireFox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Bejeni Me Te Shpejt FireFox   Tue Mar 25, 2008 4:40 am

Bejeni Me Te Shpejt FireFox

Separi shkoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefoxit.

Vazhdoni Properties.Pastaj e shihni fushen target .

Dhe ne fund te tekstit e shtoni kete /Prefetch:1

Pra dot duket keshtu :
C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1

Shkoni Apply pastaj OK edhe u kry .
__________________
My Rapidshare Follder :

Kodi:
rapidshare.com OJY05M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Bejeni Me Te Shpejt FireFox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mozilla Firefox users...Mai-HiME/Otome stuffs for you!
» How to make Firefox go faster.
» The Dark Tower Series
» Tiny, Green Bugs, similar to Grasshopers
» Using firefox to access Duelingnetwork or google chrome?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: