Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Program qe jep te dhena per driverat e windovsit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Program qe jep te dhena per driverat e windovsit   Tue Mar 25, 2008 8:04 am

Program qe jep te dhena per driverat e windovsit

http://rapidshare.de/files/18283187/Bassam.zip.html
Nje program qe jep te gjitha te dhenat e driverave te windowsit,keybord,mouse,monitor,grafik kardes,media,printer
etj jep pershkrimin e driverit(emrin e plote)
versionin e driverit
kush e ka krijuar dhe daten e krijimit te versionit te fundit
programi eshte ketu vetem 20 kb zip
foto http://img135.imageshack.us/my.php?image=tmp27931up.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumm.biz
 
Program qe jep te dhena per driverat e windovsit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The Revised 2011 Gibeault Mouse Race Program
» Souvenir program tradings
» Newton and Redfern's 80s PBS nostalgia
» Mechanical Fan Delete
» G-bites a similar plan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: